4 db Hollóházi porcelán mokkás csésze és 3 db hozzávaló alj, matricás,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/377/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~5/4-db-Hollohazi-porcelan-mokkas-csesze-es-3-db-hozzavalo-alj-matricas-jelzett-kopott-egy~II2224043
2224043
11179
377
Kikiáltási ár:
800 Ft 2,16 EUR , 2,35 USD
Leírás: 4 db Hollóházi porcelán mokkás csésze és 3 db hozzávaló alj, matricás, jelzett, kopott, egyik alj sérült
: karap_norbert