Drasche (Kőbányai Porcelán) Szacuma mintájú hamutartó. Kézzel festett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/377/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~5/Drasche-Kobanyai-Porcelan-Szacuma-mintaju-hamutarto-Kezzel-festett-jelzett-Tervezo-Pat~II2224082
2224082
11180
377
Leírás: Drasche (Kőbányai Porcelán) Szacuma mintájú hamutartó. Kézzel festett, jelzett, Tervező: Pataky Piri jelzésével. Minimális kopással 14x12 cm
: karap_norbert