Porcelán Tételek száma: 170
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1985347
11233
353
Augarten Wien kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm 1998521
11234
353
Angol jelzett (Celtic Beehive) teás kanna és kiöntő, ezüstözött alpakka rátéttel, m: 10 és 15 cm 1921394
11235
353
Bareuther Bavaria porcelán teás készlet (csésze+alj, cukortartó, kanna), jelzettek, kopásokkal, különböző méretben 1982986
11236
353
5500
Rudolf Wächter dísztányér, matricás (ezüstözött), kopott, jelzett, d: 29,5 cm 1989865
11237
353
Limoges (Jammet seignolles) virág mintás falitányér, részben kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 22 cm 1989889
11238
353
Meissen mezei virág mintás váza, jelzett, formaszámmal: 478, hajszál repedéssel, m:16,5 cm 1989948
11239
353
Capodimonte hattyú Swarovski csiszolt üveg kristályokkal, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 13 cm 1990103
11240
353
Capodimonte őzike Swarovski csiszolt üveg kristállyal, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 10 cm 2000919
11241
353
Bavaria Zeh Scherzer tál, matricás, kopott, jelzett, 33×30 cm 1914755
11242
353
PIG teás csésze és alj, cukortartó, matricás, jelzett, apró kopás nyomokkal 1856535
11243
353
Moritz Zdekauer (MZ) kétszemélyes mokkás készlet, részben kézzel festett, matricás, jelzett (Parisi-Nagy-Áruház), kopott 1856508
11244
353
15000
Franz Dorfl Studio Vienna díszdoboz, részben kézzel festett, jelzett (R.Ibl), apró hajszál repedéssel, m:10 cm, d:18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft