Porcelán Tételek száma: 170
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2009906
11209
353
Arpo táncosnők, kézzel festett, jelzett, részben biszkvit, kis kopásokkal, m: 23 cm 2009927
11210
353
Wallendorf ülő nő, kézzel festett, jelzett, részben biszkvit, apró kopásokkal, m: 17,5 cm 2010861
11211
353
F. Waldsteiner Pest virágmintás fajansz tányér, apró lepattanásokkal, d: 19 cm 2010860
11212
353
F. Waldsteiner Pest virágmintás fajansz tányér, apró lepattanásokkal, d: 19 cm 2010862
11213
353
F. Waldsteiner Pest virágmintás fajansz tányér, apró lepattanásokkal, d: 19 cm 2010866
11214
353
Francia Sarreguemines fajansz teás csésze és alj, jelzett, 4+4 db, kis hibákkal 1978238
11215
353
Jelzett (Modern Austria) lapostányér, matricás, kis kopásnyomokkal, d: 25 cm 1990584
11216
353
9500
Mitterteich hagyma mintás süteményes és teáskészlet, levonóképes, jelzett, apró kopásnyomokkal, összesen: 20 db 1990411
11217
353
5500
Limoges Roy gyertyatartó párban, részben kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17 cm (2×) 1990518
11218
353
Limoges Gilis kávés kancsó, részben kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 20 cm 1990556
11219
353
Limoges Gilis cukortartó, részben kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 14 cm 1990582
11220
353
Limoges bonbonier, részben kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d:14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft