Porcelán Tételek száma: 170
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1990232
11221
353
Royal Crown Derby Gold Aves mintás tál, matricás, apró kopásnyomokkal, d: 27 cm 1990227
11222
353
Limoges Vera leveles kínáló, részben kézzel festett, apró kopásnyomokkal, 24×21 cm 1990249
11223
353
5500
Limoges Gilis tál, részben kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 30,5 cm 1990262
11224
353
4800
Limoges Vera mintás váza, részben kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 24,5 cm 1990295
11225
353
Limoges Vera mintás bonbonier, részben kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d:14 cm 1990383
11226
353
Limoges Roy tálka, részben kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 17,5×11 cm 1555566
11227
353
Rosenthal tál ( 2db) süteményes tányér (4 db), kopott, jelzett, d:15,5 cm, d:26 cm 1991432
11228
353
Villeroy&Boch Camellia Rubricanlis emlék tányér, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 23 cm 1990863
11229
353
Goebel Charlote bokszoló fiú, kézzel festett biszkvit porcelán, jelzett (Little Sentiments Charlot Byj), apró kopásnyomokkal, m: 12,5 cm 1990858
11230
353
Goebel Charlote illedelmes fiú, kézzel festett biszkvit porcelán, jelzett (Little Sentiments Charlot Byj), apró kopásnyomokkal, m: 13 cm 1990857
11231
353
Goebel Charlote szívecskés fiú, kézzel festett biszkvit porcelán, jelzett (Little Sentiments Charlot Byj), apró kopásnyomokkal, m: 12 cm 1991686
11232
353
Limoges kis dobozka, matricás, apró kopásnyomokkal, jelzett, 10×6 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft