Porcelán Tételek száma: 170
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1991030
11269
353
4400
Napoleon figura, biszkvit porcelán, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 20,5 cm 1985117
11270
353
Jelzett szovjet táncoló-zenélő férfiak, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, m:18 cm 1985183
11271
353
4800
Jelzett kínai madaras váza, részben kézzel festett, apró kopásnyomokkal, m: 13 cm 1985336
11272
353
Jelzett kínai Famille rose váza, kézzel festett, hibátlan, m:9,5 cm 1979400
11273
353
Esernyős kisfiú, német porcelán figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 12 cm 1979434
11274
353
Lantos kislány, német porcelán figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 11,5 cm 1964755
11275
353
Kínai porcelán cintányéros kisfiú, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 10,5 cm 1964860
11276
353
Porcelán őzbak, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 14,5 cm 1998417
11277
353
Erdész tégely, festett kerámia, jelzett (olvashatatlan), kopás nyomokkal, m:23 cm 1961394
11278
353
Porcelán mini váza és porcelán patkó, jelzéssel és jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 7,5 és 8 cm 1982990
11279
353
3800
Kézzel festett szélmalmos majolika tányér, apró kopásnyomokkal, csak formaszámmal jelzett, d: 24 cm 1990012
11280
353
Jelzett Satsuma bonbonier, kézzel festett, alján hajszál repedéssel, d:11,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft