Porcelán Tételek száma: 170
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1997113
11293
353
4400
Talpas fedeles váza, "Alöe" felirattal, kézzel festett mázas fajansz, kopott, apró hajszál repedéssel,jelzés nélkül, m: 27,5 cm 1999433
11294
353
Jelzett kínai Famille rose fedeles urnaváza, kézzel festett, apró kopás nyomokkal, m:42 cm 1999435
11295
353
Jelzett kínai Famille rose köretes/leveses tál és tál, kézzel festett, apró kopás nyomokkal, m:19×27 cm, 29×23 cm 2012205
11296
353
Német ülő akt, fehérmázas, jelzett, máz alatti hajszálrepedésekkel, ragasztott lábbal, m: 40 cm 2016452
11297
353
1937-1981 VIII. Edward/Károly és Diana herceg esküvője emlékbögre, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 7 cm és 9 cm 2009873
11298
353
Kis porcelán állatfigurák, kézzel festett, egy részük jelzett, kis kopásokkal, különböző méretben 2013974
11299
353
Jelzett halas gyertyatartó párban, kézzel festett, hibátlan, m: 12 cm (2×) 2013998
11300
353
3 db porcelán tárgy, részben kézzel festett, hibátlanok, m: 7-10 cm, 2009894
11301
353
4 db virágos váza, matricás, jelzettek, apró kopásokkal, különböző méretben 2011708
11302
353
Pillangó mintás kerek tálca, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, d: 31,5 cm 1983450
11303
353
cca 1880 Petróleumlámpa részek réz szerelékkel (2 db), kézzel festett porcelánfajansz, jelzés nélkül, egyiken repedéssel, kopott, d:13,5 cm (2×), m:11 cm 1872090
11304
353
50000
cca 1880 Áttört virág mintás (Fischer vagy Schütz) dísztál, kézzel festett, jelzés nélkül, repedéssel, d: 47 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft