Porcelán Tételek száma: 170
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1998277
11245
353
Wedgwood bisquit kis váza, kopásokkal, jelzett, m:8,5 cm 2012209
11246
353
Royal Dux ülő akt, fehérmázas, jelzett, apró kopásokkal, m: 22 cm 2013984
11247
353
Royal Copenhagen halas tálka, matricás, jelzett, hibátlan, d: 12 cm 2009916
11248
353
Alba retró lány, kézzel festett,, jelzett, apró kopásokkal, m: 22 cm 2013419
11249
353
Kowa esernyős fiúcska, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal, m: 12,5 cm 2012051
11250
353
Rosenthal virágmintás porcelán mély- és lapostányér (2+2 db), matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 25 cm 2011707
11251
353
Victoria rózsás tál, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, 37×26 cm 1999839
11252
353
4400
Jelzett (Italy) kézzel festett mázas porcelán korsós asszony figura, apró kopásnyomokkal, m:13,5 cm 1999841
11253
353
4400
Jelzett (Italy) kézzel festett mázas porcelán kendős asszony figura, apró kopásnyomokkal, m:13,5 cm 2009514
11254
353
1980 Moszkvai olimpia Misa mackó porcelán figura, 13 cm. Jelzés nélkül, hibátlan 2009522
11255
353
Japán szakés készlet, jelzett, matricás, hibátlan 6+1 db 2011712
11256
353
Vegyes porcelán tétel: tányér, rózsa, kis tégelyek, stb., egy részük jelzett, közte kerámia is + tengeri csigaházak; apró kopásokkal, összesen 15 db Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft