Porcelán Tételek száma: 170
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1999753
11197
353
4600
Villeroy & Boch levonó képes tányér, jelzett (La Chasse sorozat), apró kopásokkal, d: 20,5 cm 1999751
11198
353
4600
Villeroy & Boch levonó képes tányér, jelzett (La Chasse sorozat), apró kopásokkal, d: 20,5 cm 1999792
11199
353
Hutschenreuther madaras váza, részben kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal, m:15,5 cm, h:18,5 cm 1999822
11200
353
Hutschenreuther virágos doboz, részben kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal, m:10,5 cm, h:15 cm 1960300
11201
353
Ilmenau Echt Kobalt kiöntő és csészealj, jelzett, lepattanással 2016514
11202
353
3800
Hohenberg porcelán mustártartó. Jelzett, hibátlan. m: 11 cm. 2016518
11203
353
Iris porceán tégely iboly díszítéssel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 5,5 cm 2009899
11204
353
Arpo kék bonbonier, matricás, jelzett, kis kopásokkal, 14,5×15×11 cm 2009920
11205
353
Alba sétáló figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 21 cm 2014454
11206
353
Porfin porcelán áttört szélű tálka. Jelzett, hibátlan. d:18,5 cm 2014465
11207
353
Kaestner Saxonia porcelán üres tábla. Jelzett, hibátlan. 37x27 cm 1770889
11208
353
15000
BWM&C virágmintás porcelánfajansz pecsenyés tál, jelzett, levonóképes, máz alatti repedésekkel, 61x28,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft