Porcelán Tételek száma: 170
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1968063
11185
353
Gránit retro tányérok ( 3db), levonóképes, kopásnyomokkal, jelzett d:20,5 és 21 cm, 1964847
11186
353
Aquincumi őszapó, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 15,5 cm 2014073
11187
353
Kalocsai pálinkás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, m:18 cm 21×7 cm összesen: 8 db 2012232
11188
353
Drasche só-bors tartó, matricás, kopott, m: 5,5 cm, h:12 cm 2011369
11189
353
Terebess porcelán kaspó, részben kézzel festett, kopás nyomokkal, jelzett, m: 14 cm, d: 16 cm 2012246
11190
353
Drasche porcelán kislány babával, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 9 cm 1916235
11191
353
100
Alföldi bonbonier Hódmezővásárhely címerével, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 12,5 cm + 3 db Hollóházi Vasas kupica, matricás, jelzett, apró kopásokkal, 4,5×4,5×4 cm 2012216
11192
353
Aquincumi porcelán kislány, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 11×10 cm 1872203
11193
353
30000
XIX. sz.: Jelzett (Bauer Erzsébet) kézzel festett gyertyatartó pár, mázas fajansz, kopott, apró lepattanással, m: 21 cm (2×) 1872069
11194
353
cca 1900 Kézzel festett fali dísztál, jelzett (Rónai), kopott, d: 30,5 cm 1999750
11195
353
4600
Villeroy & Boch levonó képes tányér, jelzett (La Chasse sorozat), apró kopásokkal, d: 20,5 cm 1999754
11196
353
4600
Villeroy & Boch levonó képes tányér, jelzett (La Chasse sorozat), apró kopásokkal, d: 20,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft