Porcelán Tételek száma: 170
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2009471
11149
353
Zsolnay pillangómintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 16 cm 2016693
11150
353
Zsolnay levesestál, fehérmázas, jelzett, lepattanással, apró kopásokkal, d: 24 cm 2011210
11151
353
Zsolnay aranyozott tejkiöntő, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, kis hibával, m: 10 cm 1934518
11152
353
Zsolnay kohászok fehér mázas porcelán váza, hibátlan, jelzett, m: 20,5 cm 2012200
11153
353
Zsolnay teás csésze, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, jelzett 1885346
11154
353
30000
cca 1870 Moderateur olajlámpa Zsolnay porcelán talpazattal Dietmar réz égőfejjel, kézzel festett reneszánsz páros portrés, kopott festéssel, jelzett, pótolt burával, m: 52 cm (71 cm) 2012181
11155
353
Zsolnay porcelán kislány virágcsokorral, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm 2012174
11156
353
Zsolnay (Sinkó András) porcelán kisfiú tyúkocskával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 14×16 cm 2012568
11157
353
Zsolnay virágmintás porcelán süteményes, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 6+1 db 2012522
11158
353
Zsolnay Pompadour mokkás csésze és csészealj, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, jelzett 1883206
11159
353
24000
cca 1890 Fischer virág mintás kaspó, kézzel festett porcelánfajansz, máz alatti hajszál repedésekkel, m: 16,5 cm, d: 27 cm 2014456
11160
353
Hollóházi bonbonniere. Jelzett, hibátlan, 11x8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft