Porcelán Tételek száma: 170
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2011695
11257
353
Díszes keleti váza, részben kézzel festett, apró kopásokkal, m: 30,5 cm 2014408
11258
353
Jelzés nélkül: Kisfiú fás kosárral. Kézzel festett, hibátlan. 14 cm 2015983
11259
353
Jelzés nélküli 6 személyes mokkás csésze készlet, eredeti dobozában, bontatlanul 2011227
11260
353
3 db keleties kis porcelán szelence, matricás, jelzés nélkül, fém szerelékekkel, apró kopásokkal, különböző méretben 2010428
11261
353
2 db ónfedeles német söröskorsó, matricás, jelzett, m: 16,5 cm 2010639
11262
353
Dekoratív pávás japán váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 13 cm 2009909
11263
353
Akt labdával, biszkvit porcelán, jelzett, apró kopásokkal, m: 13 cm 2010859
11264
353
Traianus császár mellszobra, biszkvit porcelán, jelzett, apró kopásokkal, m: 19 cm 2009940
11265
353
2 db kockás francia porcelán tároló, fém kupakkal, matricás, jelzett, apró kopásokkal, különböző méretben 1970477
11266
353
Csehszlovák csésze+alj, matricás, az egyik jelzett, apró kopásokkal, d: 5 ill. 12 cm 1960463
11267
353
11000
Jelzett japán mokkás készlet, plusz csészével és aljjal, részben kézzel festett, kopott 1991744
11268
353
Japán "Satsuma" mokkás készlet (négy személyes), jelzett, kézzel festett, kopásnyomokkal Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft