2 db kockás francia porcelán tároló, fém kupakkal, matricás, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/353/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/2-db-kockas-francia-porcelan-tarolo-fem-kupakkal-matricas-jelzett-apro-kopasokkal-kulC3~II2009940
2009940
11265
353
Leírás: 2 db kockás francia porcelán tároló, fém kupakkal, matricás, jelzett, apró kopásokkal, különböző méretben
: turóczi_márk