PIG teás csésze és alj, cukortartó, matricás, jelzett, apró kopás nyom... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/353/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/PIG-teas-csesze-es-alj-cukortarto-matricas-jelzett-apro-kopas-nyomokkal~II1914755
1914755
11242
353
Leírás: PIG teás csésze és alj, cukortartó, matricás, jelzett, apró kopás nyomokkal
: turóczi_márk