Porcelán Tételek száma: 149
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1968365
11163
347
Zsolnay lány könyvel, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17,5 cm 1968196
11164
347
Zsolnay furulyázó pásztor, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:24 cm 1968168
11165
347
Zsolnay búzavirágmintás ékszertartó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 7,5×7,5 cm 1970103
11166
347
Zsolnay búgócsigás kisfiú, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), apró kopásokkal, 16×8,5×12 cm 1968169
11167
347
Zsolnay búzavirágmintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:14 cm 1969877
11168
347
Hollóházi porcelán hal, cica és fogpiszkálótartó, jelzett, kopásnyomokkal, m: 2,5; 4,5 és 7,5 cm 1970242
11169
347
Hollóházi porcelán virágmintás doboz, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 30,5 cm 1872804
11170
347
Szob feliratos Hollóházi porcelán retró süteményes készlet. 1953056
11171
347
Hollóházi porcelán virágmintás bonbonier, kis tálka és kínáló, 3 db, matricás, jelzett 1968646
11172
347
Hollóházi Erika mintás tárgyak, matricás, jelzett, apró kopás nyomokkal, összesen: 5 db 1968892
11173
347
Hollóházi pletykálkodók, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal és hajszálrepedéssel, m:22 cm 1969037
11174
347
Hollóházi matricás dobozok (egyik Szász Endre által tervezett), jelzett, apró kopásnyomokkal, 8×7 cm, d:9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft