Porcelán Tételek száma: 149
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1969079
11175
347
Hollóházi madaras-virág mintás porcelán fedeles váza, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 38 cm 1934280
11176
347
Hollóházi porcelán táncosnő, kézzel festett, jelzett, két apró gyári repedéssel, m: 23 cm 1969190
11177
347
Hollóházi virág mintás süteményes készlet, matricás, jelzett, hibátlan, d:18 cm (6×), 39×17 cm 1968581
11178
347
Hollóházi dupla füles váza, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 36 cm 1970373
11179
347
Hollóházi porcelán kulacs, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 23 cm 1970650
11180
347
Hollóházi fedeles kis váza, ékszeres dobozka, korsó, matricás, jelzett, hibátlan, m:3-18 cm 1968404
11181
347
Hollóházi kárókatona, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 13 cm. 1968401
11182
347
Hollóházi gyöngytyúk-pár, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, m: 19 cm 1968387
11183
347
Hollóházi sirály, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 20×24 cm 1968373
11184
347
Hollóházi asszony (fűszer paprikát fűző), kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:25 cm 1968356
11185
347
Hollóházi csikós legény népviseletben, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 26,5 cm 1968352
11186
347
Hollóházi népviseletbe öltözött lány, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:28 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: