Porcelán Tételek száma: 149
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1968875
11127
347
11000
Herendi Fruits mintájú kaspó, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal, m:12,5 cm, d:13,5 cm 1968918
11128
347
Herendi Rotschild mintás mini váza ( 2db), kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:6,5 és 7,5 cm 1969101
11129
347
Herendi Viktória mintás tálka (2db), kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 8×5,5 és 10×7,5 cm 1972053
11130
347
Herendi Viktória mintás mini váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 6,5 cm 1571471
11131
347
34000
Herendi fedeles váza, kézzel festett, jeltett (Kádas Gyula), restaurált, m:25 cm 1968594
11132
347
Herendi Viktória mintás kis váza és mini váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 8,5 és 12 cm 1970293
11133
347
Herendi Eton mintás tál, kézzel festett, jelzett apró kopásokkal, 36,5×27,5 cm 1968238
11134
347
11000
Herendi kis kondás, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:18,5 cm 1968130
11135
347
Herendi Porcelángyár emléktál ( 2db), biszkvit/fehér mázas, hibátlan, jelzett, d: 15 cm (2×) 1973997
11136
347
Zsolnay porcelán virágmintás csészealjak (3 db) és kistányér (1 db), matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 10 cmx3 és 15 cm. 1973180
11137
347
Zsolnay porcelán fehér mázas mélytányérok, 6 db, jelzett, kopásnyomokkal, d: 23 cm 1969209
11138
347
3200
Zsolnay virágos emlékbögre, matricás, jelzett, kopásokkal, d: 8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft