Porcelán Tételek száma: 149
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1960463
11223
347
11000
Jelzett japán mokkás készlet, plusz csészével és aljjal, részben kézzel festett, kopott 1955443
11224
347
2 db fehérmázas porcelán: teás kancsó + cukortartó, jelzés nélkül, apró kopásokkal 1925222
11225
347
GDR kézzel festett kalapos hölgy csengő 21 cm 1941365
11226
347
2 db keleti nagyméretű porcelán váza, kézzel festettek, jelzettek, apró kopásokkal, m: 31 cm 1969200
11227
347
8 db kínai porcelán kanál, kis kopásnyomokkal 1972993
11228
347
Jelzett pillangós, gyümölcsös tál. Kézzel festett. kopásokkal 29x27 cm 1972984
11229
347
3 db távol-keleti mintájú fajansz tányér kézzel festett, jelzés nélkül. d:19 cm Kis kopásokkal 1969103
11231
347
3200
Rózsapár, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, m: 4,5 cm 1970486
11232
347
Porcelán tányér nemesi címerrel, kézzel festett, jelzett (Láng M. Budapest), kopásokkal, d: 24,5 cm 1970477
11233
347
Csehszlovák csésze+alj, matricás, az egyik jelzett, apró kopásokkal, d: 5 ill. 12 cm 1970890
11234
347
Keleti motívumos bonbonier, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásokkal, d: 8,5 cm 1969106
11235
347
Kis rózsa, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, m: 7,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft