Porcelán Tételek száma: 149
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1968528
11248
347
Jelzett kínai tálka (apró csorbákkal) és kis váza, kézzel festett, jelzett, m: 12,5 cm, d:14 cm 1968503
11249
347
Pillangó mintás mokkás csésze és alj ( 6db), matricás, jelzés nélkül, eredeti dobozában, apró kopásnyomokkal 1970387
11250
347
Hölgy virágcsokorral, jelzett, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, m: 22 cm 1970639
11251
347
Jelzett dísz szamovár, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, hiányos, m:21 cm 1968153
11252
347
Apró süteményes készlet (4 szem.), jelzés nélkül, matricás, áttört szélű, apró kopásnyomokkal, d: 17 és 25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft