Porcelán Tételek száma: 149
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1970904
11236
347
3 db porcelán kiskutya, kézzel festettek, jelzés nélkül, apró kopásokkal, különböző méretben 1956534
11237
347
4800
Jelzett japán "Imari" tál, kézzel festett, kopásnyomokkal, d:27,5 cm 1956516
11238
347
Jelzett kínai "Famille rose" tál, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, d:26 cm 1956458
11239
347
17000
Jelzett kínai "Famille rose" hiányos kávés készlet, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, összesen: 7 db 1956598
11240
347
22000
Jelzett kínai "Famille rose" pillangós leveses csésze és kanál, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, összesen:11 db csésze és 12 db kanál 1956004
11241
347
17000
Jelzett kínai "Famille rose" urna fedővel fa talpazattal, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, m:24 cm 1970048
11242
347
Otto von Bismarck emléktál, matricás, jelzett, minimális kopással, d: 19,5 cm 1859747
11243
347
Porcelán tojás. Nyitható. Jelzés nélkül. 7 cm 1859742
11244
347
6500
Rózsás teás készlet jelzés nélkül. 6 csésze aljjal. 1932899
11245
347
28000
Kínai jelzett padlóváza, kézzel festett, kopás nyomokkal, m: 60 cm 1956590
11246
347
4800
Jelzett japán "Satsuma" mokkás csésze és alj párban, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, nagyon apró csorbával 1956075
11247
347
Jelzett kínai "Famille rose" tál, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, d: 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft