Porcelán Tételek száma: 149
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1898050
11211
347
Ilmenau falióra, matricás, jelzett, müködik (elem nélkül), hibátlan, d: 23 cm 1956489
11212
347
Delfti, kézzel festett, jelzett mázas kerámia falitányér. Hibátlan d: 29 cm 1956025
11213
347
Limoges France WC papírtartó, részben kézzel festett, apró kopásnyomokkal, jelzett, 17,5×13,5 cm 1956579
11214
347
4800
Höchst váza és butella, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 és 15 cm 1974044
11215
347
Ludwigsburg virágmintás bödön, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 19 cm 1970455
11216
347
Orla madaras porcelán tálka, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 5 db, d: 15 cm 1970058
11217
347
Echt Kobalt porcelán tétel: 2 db tál, váza és csésze, jelzéssel és jelzés nélkül, matricás, kis kopásnyomokkal, 4 db 1969093
11218
347
Oscar Schlegelmilch tál, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, 25×16 cm 1969429
11219
347
Limoges porcelán lábas tégely és tojás dobozka, részben kézzel festett, jelzett, fém szerelékkel, apró kopásokkal, d: 6 cm 1970589
11220
347
Bavienthal mokkás készlet, matricás, jelzett, kopás nyomokkal 1973187
11221
347
Limoges-i porcelán kitűző, matricás, részben kézzel festett, réz foglalatban, jelzett, d: 5 cm 1973976
11222
347
Porcelán bögre az Andrássy út és az Opera-ház képével, levonóképes, jelzés nélkül, kopott, m: 9 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft