Porcelán Tételek száma: 149
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1969040
11151
347
Zsolnay kis váza és tálkák (2 db), kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 11 cm, 12×8 cm (2×) 1973041
11152
347
cca 1940 Zsolnay talapzat (lyukkal), aranyozás kopott, jelzett, d:13 cm (belső: 8 cm) 1973011
11153
347
11000
cca 1880 Zsolnay gyűrű 2 db (petróleumlámpához), kézzel festett porcelánfajansz, jelzett, apró lepattanással a peremén, kopott, d:13,5 cm (2×) 1973009
11154
347
cca 1890 Zsolnay virág mintás tál, kézzel festett porcelánfajansz, repedéssel, jelzett (TJM), formaszám: 4355, 24×24 cm 1973026
11155
347
11000
cca 1880 Zsolnay petróleumlámpa részek réz szerelékkel (2 db), kézzel festett porcelánfajansz, jelzett, egyiken repedéssel, kopott, d:13,5 cm (2×), m:11 cm 1969182
11156
347
24000
Zsolnay búzavirág mintás mokkás készlet, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal 1969181
11157
347
28000
Zsolnay pillangó mintás mokkás készlet, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, jelzett 1969490
11158
347
Zsolnay összebújó őzike pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm, h:14 cm 1675338
11159
347
Zsolnay Iris mokkás csésze és alj ( 3 db), matricás, kopott, jelzett (Kolozsvár) 1931967
11160
347
Zsolnay porcelán lapos tányér, 2 db, jelzett, kopásnyomokkal, d: 24 cm 1970620
11161
347
Zsolnay kis tálkák Limoges kis kiöntő, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d:8 cm (6×), m:10 cm 1968402
11162
347
Zsolnay cinege, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, jelzett, m:12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft