Porcelán Tételek száma: 149
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1970646
11115
347
Herendi virágmintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 9 cm 1970596
11116
347
Herendi fehér mázas porcelán csirkepár, jelzett, hibátlan, m: 12 cm 1970549
11117
347
Herendi Viktória mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 9 cm 1929075
11118
347
Óherendi rózsamintás tál, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, 41×32 cm 1970584
11119
347
Herendi virágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 12×8×9 cm 1970571
11120
347
Herendi gyümölcsmintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, lepattanással, 10×8,5×7 cm 1970562
11121
347
Herendi Viktória mintás fogpiszkálótartó, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 6×8 cm 1970546
11122
347
Herendi Viktória mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 11,5 cm 1970544
11123
347
Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 14×8 cm 1968673
11124
347
Herendi indiai kosár mintás tálka ( 2db) és mini váza, kézzel festett, jelzett, 8×6,5 cm, 7,5×5 cm, m:6,5 cm 1968721
11125
347
Herendi Apponyi mintás hamutálkák ( 4db), kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 9×5,5-13,5×9 cm 1968840
11126
347
Herendi Waldstein mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 14,5×8,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft