Porcelán Tételek száma: 149
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1969208
11139
347
3200
Zsolnay virágos emlékbögre, matricás, jelzett, kopásokkal, d: 8 cm 1971147
11140
347
Zsolnay Pompadour mokkás készlet, 6 db csésze+alj, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 7,5 ill. 12 cm 1969475
11141
347
Zsolnay eozin mázas névjegykártyatartó, jelzett, kis kopásnyomokkal, 16×11 cm 1969486
11142
347
Zsolnay eozin rákos tál, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 17 cm 1969473
11143
347
Zsolnay eozin mázas tégely, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 8 cm, d: 5 cm 1970680
11144
347
Zsolnay porcelán "Nagyvárad" bonbonier, részben kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 8,5 cm 1937762
11145
347
55000
Zsolnay antik historizáló áttört váza, kézzel festett porcelánfajansz, hajszálrepedéssel, jelzett (TJM) m: 22 cm 1929065
11146
347
5500
Zsolnay hiányos teás készlet: kanna, cukortartó, 6 db csészealj, matricás, jelzettek, apró kopásokkal 1973667
11147
347
Zsolnay eozin mázas váza, jelzett, mázhibával, kopásnyomokkal, m: 12 cm 1968571
11148
347
Porcelán tárgyak (Zsolnay matricás kiöntő), apró kopás nyomokkal, összesen 7 db 1974061
11149
347
48000
Zsolnay bogáncsos falitál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 40,5 cm 1973775
11150
347
Zsolnay Dr Hugonnai Vilma nagy méretű emlék plakett (Nagy Árpád), eozin mázas,mázas kerámia keretben, d:20 cm, 48×34 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft