Festmények és grafikák Tételek száma: 369
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1654236
10132
324
Fritz Junginger (?-?): Címerterv, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, 16x10 cm 1654576
10133
324
Fritz Junginger (?-?): Címerterv, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, 16,5x10 cm 1654570
10134
324
Fritz Junginger (?-?): Címerterv, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, 14,5x10 cm 1799204
10135
324
Kaczián jelzéssel: Házak. Olaj, karton, 23×31 cm 1752923
10136
324
30000
Kalcsó József (1952-): Ketten. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×60 cm 1798375
10137
324
Kass János (1927-2010): Jobbágy vitézek.... Rézkarc, papír, jelzett 20x29 cm 1723924
10138
324
Kaszai Krisztina (?-): Harcoshal. Akvarell, papír, jelzett, 20×32 cm 1799965
10139
324
Katona jelzéssel: Hegycsúcs. Olaj, karton, festék hibákkal, keretben, 20×29 cm 1798190
10140
324
Kárpáti jelzéssel: Sziklás tengerpart. Olaj, vászon, keretben, 75×60 cm 1804266
10141
324
150000
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
1799627
10142
324
Kerekes József (1892-1938): Fürdőzés a Balaton déli partján, olaj, karton, hátulján jelzett, fa keretben, 25×26,5 cm 1799397
10143
324
Kézdi jelzéssel: Ősz az erdőn, olaj, farost, keretben, 52,5×76,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft