Festmények és grafikák Tételek száma: 369
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1801913
10193
324
11000
Molnár C. Pál (1894-1981): Szántás, fametszet, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 25×30 cm 1754098
10194
324
Molnár C. Pál (1894-1981): Úszómester. Ofszet, papír, 29,5×21 cm 1802365
10195
324
Molnár C. Pál (1894-1981): Tőr és rózsa. Fametszet, papír, utólagos jelzéssel, 12x8,5 cm 1802378
10196
324
Molnár C. Pál (1894-1981): Légyott. Kis szériás ofszet, 29,5×21 cm 1802375
10197
324
Molnár C. Pál (1894-1981): Kiütés. Kis szériás ofszet, 29,5×21 cm 1802369
10198
324
Molnár C. Pál (1894-1981): Üdvözlés. Kis szériás ofszet, 21×29,5 cm 1802371
10199
324
Molnár C. Pál (1894-1981): Lóverseny. Kis szériás ofszet, 29,5×21 cm 1587158
10200
324
Monori Kovács Jenő (?-?): Asztali csendélet. Olaj, karton, jelzett, keretben, 23×35 cm 1799246
10201
324
MT jelzéssel: Kilátás a dombról. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 24×29,5 cm 1798306
10202
324
Munkácsy Mihály (1844-1900)-Charles Jean Louis Courtry (1846-1897):: A vak MIlton az Elveszett Paradicsomot diktálja. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 15,5x22,5 cm 1757755
10203
324
50000
1878 Munkácsy Mihály (1844-1900)-Charles Jean Louis Courtry (1846-1897):: A vak MIlton az Elveszett Paradicsomot diktálja. Rézkarc 31,5x42,5 cm Egy-két apró beszakadás a kartonon. 1800069
10204
324
Nagy Zoltán (1916-1987): Erzsébet-híd, Rézkarc, papír, jelzett, 5×16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft