Festmények és grafikák Tételek száma: 369
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1737232
10255
324
Carl Strauss (1873-1957): Waldhaus Flims. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, gyűrődéssel, üvegezett keretben 20×30 cm 1785556
10256
324
Stolz Tamás (?-): Bakony. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×30 cm 1785522
10257
324
Stolz Tamás (?-): Ősz a Marosnál. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 40×30 cm 1720481
10258
324
Szabó jelzéssel: X, szerigráfia, papír, számozott (17/30), 42×59 cm 1801262
10259
324
Szalay jelzéssel: Női portré. Tus, papír, üvegezett keretben, 28×20 cm 1801795
10260
324
Szamosvári József (1931-): Balaton felvidék. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm 1784867
10261
324
Szász jelzéssel: Arcok. Vegyes technika, foltos, 14×13 cm 1799205
10262
324
Szász jelzéssel: Asszony. Tus, papír, 18×8 cm 1784616
10263
324
4600
Szász Endre (1926-2003): Emberek, 2 db rézkarc, papír, jelzés nélkül, 16,5×10 cm 1804451
10264
324
11000
Szász Endre (1926-2003): Női arc. (Emese). Szitanyomat, sorszámozott, jelzett, 40×35 cm 1801359
10265
324
Szász Endre (1926-2003): Öregasszony. Szitanyomat, üvegezett keretben, jelzett, 30×24 cm 1801721
10266
324
Szegedi Molnár Géza (1906-1970): Folyópart. Akvarell, papír, jelzett, felcsavarva, 46×58 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft