Festmények és grafikák Tételek száma: 369
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1800287
10230
324
Reich Károly (1922-1988): Lúdas Matyi, 2 db illusztráció, színes linó, jelzés nélkül, 13×12 cm (2×) 1735122
10231
324
Rékassy Csaba (1937-1989): Táncsics Mihály. Rézkarc, karton, jelzett, 20×29 cm 1804690
10232
324
Rippl-Rónai József (1861-1927): Aktok. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 26×35 cm (A 200 példányban megjelent 1913 Fünfzig Handzeichnungen mappából) 1587152
10233
324
Rosenmayer Ferenc (1864-1912): Vásárban. Olaj, falemez, jelzett, keretben, 9×15,5 cm 1798224
10234
324
Rónai jelzéssel: Asztalnál. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 29×40 cm 1802292
10235
324
Rudnay Gyula (1878-1957): Jelenés, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 19×15 cm 1787530
10236
324
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőből. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 25×19 cm 1787526
10237
324
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőből. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 25×19 cm 1759728
10238
324
Scheiber jelzéssel: Széken ülő nő. Olaj, papír, üvegezett keretben, 60×42 cm 1753896
10239
324
Scheiber jelzéssel: Kalapos nő. Pasztell, karton, foltos, keretben, 57×43 cm 1769234
10241
324
A. Schouw Lundberg (?-?): Épület a főtéren, rézkarc, papír, jelzett, 24×17 cm 1799378
10242
324
B. Séday Mária (1925-): Vázlat. Filc, papír, jelzett, 21×29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft