Festmények és grafikák Tételek száma: 369
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1750821
10108
324
2200
Felix Hollenberg (1868-1945): Tájkép, rézkarc, papír, jelzett a dúcon, 13×25,5 cm 1768661
10109
324
2200
Felix Hollenberg (1868-1945) Rézkarc, papír. Jelzett a dúcon. 16x25 cm 1785155
10110
324
Holló jelzéssel: Vihar a falu fölött. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 29×39 cm 1642374
10111
324
22000
Hollós Holczer Károly (1873-?): Asztali csendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 30×46 cm 1784874
10112
324
Hornyánszky hagyatéki pecsét jelzéssel: 5 db rajz, toll, papír, 30×20 cm 1801131
10113
324
Istokovits jelzéssel: Kerekes kút. Akvarell, papír, 35×49 cm 1801666
10114
324
Jankovszky György(1946-): Kígyó. Montázs, papír, jelzett, 29,5×21 cm 1800742
10115
324
11000
Jámbori jelzéssel: Szántás. Olaj, vászon, piszkos, 50×60 cm 1765686
10116
324
Jándi jelzéssel: Fürdés után. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 33×23 cm 1654607
10117
324
Fritz Junginger (?-?): Címerterv, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, 16x10 cm 1654604
10118
324
Fritz Junginger (?-?): Címerterv, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, 15x10 cm 1654568
10119
324
Fritz Junginger (?-?): Címerterv, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, 15x10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft