Festmények és grafikák Tételek száma: 369
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1783550
10351
324
Jelzés nélkül: Férfi portré, olaj, papír, 34×26,5 cm 1757510
10352
324
cca 1920 Jelzés nélkül: Cilinderes férfi. Ceruza, papír. 13x8 cm 1720637
10353
324
Jelzés nélkül: Piros tornyú vár. Tűzzománc, rézlap, 16×14 cm 1802869
10354
324
Jelzés nélkül: Misére induló család. Olaj, vászon, üvegezett keretben, 31×21 cm 1800725
10355
324
11000
Jelzés nélkül: Női portré. Olaj, vászon, 61×43 cm 1800209
10356
324
4800
Jelzés nélkül: 2 db humoros színezett rézkarc, papír, egyik üvegezett keretben, 9,5×12 cm 1800276
10357
324
Jelzés nélkül: Tehén pásztor. Linó, papír, 28×30 cm 1800328
10358
324
Jelzés nélkül: 4 db linómetszet, papír, 11×12 cm (4×) 1801713
10359
324
Jelzés nélkül: Kastélyrészlet, ceruza-akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 19×27 cm 1801693
10360
324
Jelzés nélkül: Harctéri életképek 1848-49-ről(?), 2 db vázlatrajz, ceruza, papír, üvegezett fa keretben különböző méretben 1801692
10361
324
Jelzés nélkül: Harctéri életképek 1848-49-ről(?), 2 db vázlatrajz, ceruza, papír, üvegezett fa keretben 21,5×14,5 cm 1801681
10362
324
Jelzés nélkül: Ember küzdj és bízva bízzál!, tus, papír, üvegezett fa keretben, 21,5×31 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft