Festmények és grafikák Tételek száma: 369
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1801672
10363
324
Jelzés nélkül: Kuruc-labanc betyárvilág, 2 db vázlatrajz, ceruza, papír, üvegezett fa keretben, 18,5×15 cm 1801670
10364
324
Jelzés nélkül: Kuruc-labanc betyárvilág, 3 db vázlatrajz, ceruza, papír, üvegezett fa keretben, különböző méretben 1801644
10365
324
Jelzés nélkül: Tabáni? utcarészlet, olaj, farost, üvegezett fa keretben, 17×23 cm 1801698
10366
324
Jelzés nélkül: Divatrajzok. 14 db, pauszpapír, vegyes technika, 31x24 cm 1470845
10367
324
Jelzés nélkül: Ipari táj daruval. Kréta, papír, 59×40 cm 1725194
10368
324
Jelzés nélkül: Mezei virágok, akvarell, selyem, üvegezett fa keretben, 73,5×29 cm 1799317
10369
324
Heves megyei épületek. 9 db rézkarc, jelzett, albumban, 9,5×13 cm 1713044
10370
324
Vegyes grafika tétel, 5 db: többségük jelzett, vegyes technika, néhányon kis szakadás, 15x13 és 30,5x21,5 cm közti méretben 1799334
10371
324
14000
10 db kortárs rézkarc különböző művészektől, jelzettek, különböző méretben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft