Festmények és grafikák Tételek száma: 369
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1784610
10168
324
Kremmer jelzéssel: Kassa. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×16,5 cm 1765496
10169
324
48000
Kurucz D. István (1914-1996): Koratavasz 1949. Olaj, vászon, jelzett, 40×80 cm 1801654
10170
324
Wilhelm Landsman (1906-1986): Wien, Parlament, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 20×24 cm 1734867
10171
324
Lantos Ferenc (1929-2014): Formák 83. Szitanyomat, papír, jelzett, 46×28 cm 1801246
10173
324
Lossonczy jelzéssel: Fej. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 29×26 cm 1720482
10174
324
Lőrincz jelzéssel: Iris femina, szerigráfia, papír, számozott (5/15), 32×35 cm 1799635
10175
324
Lukovszky László (1922-1981): A legszélső ház, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 21,5×30 cm 1641772
10176
324
24000
Max Hermann Mahlmann (1912-2000): Budapest. akvarell, Jelzett. A kép szélén sérülésekkel / Watercolor, signed, with some damages at the edges 46x32 cm 1785812
10177
324
Markovich jelzéssel: Fasor. Olaj, karton, 51×41 cm 1652410
10178
324
26000
Markovits István (1892-)? Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, 60×80 cm 1798411
10179
324
Markó Lajos (1882-?): Keleti Pályaudvar. rézkarc, papír, jelzett, 13x14 cm 1634244
10180
324
Masereel, Frans (1889-1972): Danse Macabre. Bern, 1941. Herbert Lang, Sorszámozott 426/1000. 25 egészoldalas metszettel. Kiadói kartonálásban, gerinc kissé sérült. / With 25 full page illustrations. Spine damaged. 25x34 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft