Festmények és grafikák Tételek száma: 369
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1801629
10156
324
Kopácsi jelzéssel: Nemzetiszín virágok, 3 db akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 8×14 cm 1784872
10157
324
Koroncz jelzéssel: Akvarell rajzok (6db). Akvarell, papír, 29×20 cm 1799200
10158
324
Koronczi Endre (1968-): Hosszú. Rézkarc, papír, jelzett, 6×9 cm 1616045
10159
324
Koszta Rozália (1925-1993): Olympiai emlék I-II-III., művészi nyomat, papír, jelzettek, 51×35,5 cm 1801259
10160
324
Kovács Tamás (1942-1999): A tarot világa (a Szerelmesek), rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×39 cm 1801251
10161
324
Kovács Tamás (1942-1999): A tarot világa (a Világ), rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×39,5 cm 1801257
10162
324
Kozma jelzéssel: Ülő akt. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 30×22 cm 1802382
10163
324
Kozma Lajos (1884-1948): Öntudatlanság. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm 1801256
10164
324
Kovács Tamás (1942-1999): A tarot világa (a Nap), rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29,5×39,5 cm 1720490
10165
324
Kőrösi Papp Kálmán (1940- ): Sámson és Delila, szerigráfia, papír, jelzett, számozott (26/32), 60×42 cm 1803432
10166
324
Kőszeghy jelzéssel: Férfi portré, szén, papír, kartonra ragasztva, 32,5×27 cm 1767702
10167
324
Krizsán jelzéssel: Kunyhó a havas csúcsoknál. Olaj, farost, keretben, 52×82 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft