Festmények és grafikák Tételek száma: 369
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1799345
10036
324
3400
Blahos Rudolf (1917-1986): Tisza-part, rézkarc, papír, jelzett, 28,5×39 cm 1784890
10037
324
BM jelzéssel: Portré rajzok (4db). Ceruza, papír, 29×20 cm 1784879
10038
324
Boemm jelzéssel: Kislány portré. Akvarell, papír, 40×27 cm 1799229
10039
324
Bor jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, 44×49 cm 1752730
10040
324
120000
Boromisza Tibor (1880-1960): Az ősi hazáéért.(A m. Kir. Varasdi 10-dik huszár ezrednek. 1898...1938.) Vegyes technika, papír, jelzett, 32×20 cm
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
1750721
10041
324
Boros Edit (?- ): Fejetlenek, szitanyomat, papír, jelzett, számozott (3/7), paszpartuban, 22,5×33,5 cm 1802599
10042
324
Borsos Miklós (1906-1990): Tengerparton. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×31 cm 1802449
10043
324
Bortnyik Sándor (1893-1976): Kezeket fel! Linó, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 11×8,5 cm 1757956
10044
324
Botár (Furdek) Edit (1930- 2014): Földeken (vázlat). (Államvizsgához) 1956. Akvarell-ceruza, hajtott papír, jelzett, kis szakadással, 40×53 1801953
10045
324
28000
Bólyai Krisztina (?-): Csábító tekintet. Olaj, vászon, sérült, 90×70 cm 1801946
10046
324
Bólyai Krisztina (?-): Piros kosztüm. Pasztell, papír, 35×25 cm 1801116
10047
324
Bőr borítású régi kobak, állítható, jó állapotban, méret:56-58 27×17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft