Festmények és grafikák Tételek száma: 369
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1768659
10012
324
2200
Albert Baertsoen (1866-1922) Rézkarc, papír. Jelzett a dúcon. 17x23 cm 1800488
10013
324
Bajor Ágost (1892-1958): Stift Klosterneuburg. Rézkarc, papír, jelzett, 22×28 cm 1771268
10014
324
Balázs jelzéssel: Férfi portré. Szén, papír, 42×29 cm 1711817
10015
324
Balázs Mária (?-): Fasor. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm 1799238
10016
324
Balla jelzéssel: Dombok. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 28×39 cm 1772635
10017
324
Balogh jelzéssel: Fésülködő női akt. Rézkarc, papír, 17×10 cm 1749318
10018
324
Baranyi László(?-): Sötét utca. Rézkarc, papír, jelzett, 40x30 cm 1758184
10019
324
Barta Ernő (1878-1956): Aquincum 5 db. Rézkarc, papír, jelzett, 18×24 cm (4×) 1801375
10020
324
28000
Batári László (1920-1997): Dunai táj. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 60×80 cm 1785142
10021
324
Basch jelzéssel: Asztali csendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 29×41 cm 1708828
10022
324
11000
Carl Joseph Bauer (1895-1989): Kísértés. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×21 cm 1727263
10023
324
11000
Carl Joseph Bauer (1895-1989): Falcher Strand. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 11×9,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft