Festmények és grafikák Tételek száma: 369
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1711734
10024
324
36000
Bán Tibor (1963-): Puszta. Olaj, farost, jelzett, 50×80 cm 1753114
10025
324
BG jelzéssel: Rendetlenség, vegyes technika, papír, 15×46,5 cm 1799363
10026
324
Bencze László (1907-1992): Kisőrs. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 29×38 cm 1784876
10027
324
Benczúr jelzéssel: Melegedő gyermekek. Olaj, karton, 55×36 cm 1798397
10028
324
Benedek György (1934- ): Tó, éjjel Olaj, karton, jelzett 30x39 cm 1780620
10029
324
Benedek György (1934- ): Tájép, olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 48×68 cm 1624110
10030
324
K. Bereczky Ildikó (1953-): Ki vagyok én? Színezett rézkarc. Jelzett, sorszámozott. 7/50. Kissé hullámos paszpartuban. 15x23 cm 1799346
10031
324
Berény jelzéssel: Szódás csendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 40×50 cm 1801442
10032
324
50000
Berki Viola (1932-2001): Udvar részlet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 53×66 cm 1767525
10033
324
Bernáth jelzéssel: Gellért-hegy. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 16×22 cm 1750670
10034
324
Biró Gábor (1955-): Erotikus ceruzarajz. Jelzett. Üvegezett keretben. 12x16 cm 543323
10035
324
11000
Blahos Rudolf (1917-1986): Hajnalodik, akvarell, papír, jelzett, 35×22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft