Festmények és grafikák Tételek száma: 369
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1798377
10060
324
Csanády András (1929- ): A bonchidai csata. Rézkarc, papír, jelzett 20x29 cm 1801635
10061
324
Csanády Kornél (?-?): Halásztanya, olaj, vászon, hátulján jelzett, üvegezett fa keretben, 22×16 cm 1804112
10062
324
28000
Csavlek András (1942-): Ismeretlen táj. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×80 cm 1799390
10063
324
Csáki-Maronyák József (1910-2002): Hálószövők. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 26×37 cm 1798388
10064
324
Csáky Lajos (1950- ): Akt vegyes technika, papír, jelzett 31x22 cm 1558578
10065
324
Cseh jelzéssel: Szerelmesek. Olaj, papír, 32×41 cm 1802576
10066
324
Csergezán Pál (1924-1996): Budai kertek, rézkarc, papír, jelzett, 24×29 cm 1797969
10067
324
Csongor József (1913-1981) : Virágcsendélet. Olaj,vászon, jelzett, 60×50 cm 1799236
10068
324
Csontváry jelzéssel: Akropolisz. Olaj, falemez, 35×53 cm 1785136
10069
324
Csók jelzéssel: Asztali virágcsendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 43×62 cm 1804654
10070
324
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Szentendre. Rézkarc (3/VIII), papír, jelzett, 14x21 cm. 1804653
10071
324
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Szentendre. Rézkarc (4/VII), papír, jelzett, 27x18 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft