Festmények és grafikák Tételek száma: 259
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1574920
10060
296
80000
Gulyás Dénes (1927-2003): Vitorlások Balatonföldvárnál (1978-1984). Olaj, farost, duplán jelzett, 70×100 cm 1574770
10061
296
Gutaházy Németh Gyula (1892-1959): Ébédelő lovak a vásáron. Olaj, karton, jelzett, keretben,19×32 cm 1580146
10062
296
4400
Sz. Gyenes Lajos (1890-1971): Halászbástya. Rézkarc, karton, jelzett, 38×29 cm 1559930
10063
296
Hajdu jelzéssel: Vár a tónál. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 19×32 cm 1573524
10064
296
28000
Halápy János (1893-1960): Folyópart 1955. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 48×68 cm 1580589
10065
296
Harmos Károly (1879-1956): A veszett nyúl, papír, tus, jelzett, 11x15 cm. 1579222
10066
296
HÁ jelzéssel: Zöld erdő. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 21x16 cm 1531049
10067
296
24000
Hegedűs Endre (1939-): Kardvirágok. Olaj, vászon, jelzett, 60×70 cm 1473806
10068
296
50000
Herman Lipót (1884-1972): Önarckép 1942. Olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 60×50 cm 1213092
10069
296
Hevessy jelzéssel: Orgonás csendélet. Olaj, farost, keretben, 50×40 cm 997303
10070
296
Horkovits jelzéssel: Virágzó fák. Olaj, vászon, üvegezett antik keretben, 60×80 cm 1545438
10071
296
Igaly József (1905-1980): Járókelők. Akvarell, papír, jelzett, 35×50 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft