Festmények és grafikák Tételek száma: 259
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1555373
10132
296
Cs. Németh Miklós (1934-2012): 2 db Kompozíció 1987. Akvarell, papír, egyik jelzett, 17×13 cm (2×) 1574344
10133
296
Novák Lajos (1927-1989): Tanya. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19x29 cm 1557300
10134
296
Onucsán Miklós (1952-): Transzcendens provokáció. Szitanyomat, papír, jelzett, 39×21 cm 1574189
10135
296
Ország jelzéssel: Növények. 2 db kollázs egy papíron, 48×33 (2×) cm 1535491
10136
296
Pataki Ferenc (1941-): Nyitány. Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm 1580134
10137
296
3800
Paulovits Pál (1892-1975): Utca részlet. Rézkarc, papír, jelzett, 21×29 cm 1575795
10138
296
Paya jelzéssel: Utca részlet. Olaj, vászon, keretben, 21×12 cm 1578632
10139
296
PCSM jelzéssel: Virágszirmok. Vegyes technika, farost, keretben, 70×29 cm 1578711
10140
296
Pekáry jelzéssel: 7db vegyes technikájú rajz, papíron, 52×13 cm 1580695
10141
296
Perlmutter jelzéssel: Fekvő női akt. Olaj, falemez, sérült, 29×47 cm 1577841
10142
296
Perlrott jelzéssel: Női akt háttal. Olaj, karton, üvegezett keretben, 21×16 cm 1580692
10143
296
Perlrott jelzéssel: Őszibarackfák. Olaj, falemez, kis hibával, keretben, 43×69 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft