Festmények és grafikák Tételek száma: 259
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1580686
10120
296
Mikola jelzéssel: Szénaboglya. Olaj, falemez, 38×43 cm 1320537
10121
296
Molnár Bertalan (1933-): Napraforgók. Olaj, farost, keretben, 60×45 cm 1329795
10122
296
Molnár Bertalan (1933-): Virágcsendélet. Olaj, farost, keretben, 60×80 cm 1578984
10123
296
Müller jelzéssel: A rév a folyó partján. Olaj, karton, keretben, 18×28 cm 1574116
10124
296
14000
Nádler jelzéssel: Cica fej. Olaj, vászon, 76×51 cm 1577549
10125
296
Nemes Tibor (1955- ): Erdei patak, vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 31,5×44,5 cm 1577548
10126
296
Nemes Tibor (1955- ): Őszi erdő részlet, vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 31,5×44,5 cm 1574083
10127
296
Neogrády jelzéssel: Melegágyak a háznál. Olaj, vászon, üvegezett sérült keretben, 46×62 cm 1575021
10128
296
Neogrády jelzéssel:Barátnők a kertben. Olaj, vászon, keretben, 60×50 cm 1574677
10129
296
Négely jelzéssel: Mediterrán utca részlet. Olaj, karton, keretben, 40×30 cm 1578070
10130
296
15000
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Alakok, olaj, papír, jelzett, üvegezett fém keretben, 28×27 cm 1578067
10131
296
15000
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Női fej, tempera, papír, jelzett, üvegezett fém keretben, 32×32 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft