Festmények és grafikák Tételek száma: 259
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1580646
10108
296
P. Maros Tordai Anna (?-?): Kalocsai paprikaüzem, fametszet, papír, jelzett, 20×30 cm 1577704
10109
296
Marosi György (1964- ): Kapcsolódás. Elektrográfia, papír, jelzett, számozott (6/6), 34×27 cm 1577686
10110
296
Marosi György (1964- ): Okker és fekete. Elektrográfia, papír, jelzett, számozott (5/6), 34×27 cm 1577390
10111
296
50000
Marsovszkyné Szirmai Ilona (1896-1945): Modell 1924. Üllő női akt. Akvarell, tus, jelzett, üvegezett keretben, 27×38 cm 1574148
10112
296
Márffy jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 34×24 cm 1578281
10113
296
Márffy jelzéssel: Szirom. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 27×19 cm 1580122
10114
296
Márton Lajos (1891-1953): Síelők 1932, ceruza, papír, utólag jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 13×20 cm 1574120
10115
296
MCP jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, farost, keretben, 30×40 cm 1574923
10116
296
11000
MCP jelzéssel: Férfi portré, szén, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 32×24 cm 1573676
10117
296
26000
Medveczky jelzéssel: Nők és virágok. Olaj, fa lemez, 78×95 cm 1473857
10118
296
Meggyes László (1928-2003): Öreg ház udvara. Olajpasztell, karton, jelzett, keretben, 40×50 cm 1578019
10119
296
Miklósi jelzéssel: Vitorlások az öbölben. Olaj, vászon, keretben, 55×69 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft