Marsovszkyné Szirmai Ilona (1896-1945): Modell 1924. Üllő női akt. Akv... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/296/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~1/Marsovszkyne-Szirmai-Ilona-1896-1945-Modell-1924-Ullo-noi-akt-Akvarell-tus-jelzett-uveg~II1577390
1577390
10111
296
50000
Kikiáltási ár:
50 000 Ft 135,14 EUR , 147,06 USD
Leírás: Marsovszkyné Szirmai Ilona (1896-1945): Modell 1924. Üllő női akt. Akvarell, tus, jelzett, üvegezett keretben, 27×38 cm
: vörös_iván