Festmények és grafikák Tételek száma: 259
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1527619
10072
296
Igaly József (1905-1980): Alföld. Akvarell, papír, jelzett, 36×59 cm 1517544
10073
296
Illyés L. jelzéssel: Szarvarbőgés. Rézkarc, papír. Jelzett. 22x26 cm (foltos) 1574641
10074
296
Irányi jelzéssel: Fasor. Vegyes technika, farost, 32×46 cm 1577909
10075
296
Irányi István (1889-1971): Tűzimádók a Freiwaldban 1923. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×31 cm 1575026
10076
296
Istókovits Kálmán (1898-1990): Halásztanya, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29,5×38,5 cm 1561236
10077
296
Izsák József (1929-): Rózsa Sándor. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 31×39 cm 1575788
10078
296
Januska András (?-): Tanya. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×68 cm 1579234
10079
296
Jándi jelzéssel: Legelő felé. Pasztell, papír, 40×28 cm 1549146
10080
296
Jánossy jelzéssel: Cigány lány. Olaj, vászon, kis lyukkal,keretben, 70×50 cm 1580144
10081
296
15000
Járossy Gyula (1886-1958): Átkelők a folyón 1941. Akvarell, papír, jelzett, 38×49 cm 1574112
10082
296
15000
Karlovszky jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon, 62×49 cm 1580669
10083
296
30000
Kazacsay Gerőné, Hirsch Lujza (1871-?): Tengerparti szélben. Olaj, karton, jelzett, kis hibával, 50x70 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft