Festmények és grafikák Tételek száma: 259
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1535260
10048
296
26000
Eigel István (1922-2000): Trófeák. Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm 1168805
10049
296
Endrődi István (1920-1988): Csábtánc, politikai karikatúra. Papír, vegyes technika, jelzett. Ludas Matyiban jelent meg. 20x26 cm 1579372
10050
296
Eötvös jelzéssel: Kereskedő csónakok. Olaj, falemez, keretben 13×18 cm 1575253
10051
296
26000
Ezüst György (1935-):Ősz. Olaj, papír, jelzett, keretben, 29×38 cm 1512151
10052
296
Farkasházy Miklós (1895-1964): Öregfa a Dunaparton. Színezett rézkarc, papír, 36×27 cm 1578729
10053
296
Farkasházy jelzéssel: Női fej. Vegyes technika, papír, 25×26 cm 1527476
10054
296
Fehér Ilona (1913-1983): Halászok. Rézkarc, papír, jelzett, felcsavarva, 23×26 cm 1392153
10055
296
50000
Félegyházi László (1907-1986): Csendélet. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 60×50 cm 1531755
10056
296
Gacs Gábor (1930-): Ménes. Rézkarc, papír-karton, jelzett, kis gyűrődéssel, 28×58 cm 1580033
10057
296
Gellérné B Éva (1956-): Virágcsendélet (liliomos kép). Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 59×42 cm 1574272
10058
296
Gombosné B. Éva (1956-): Krisztus, feltámadás. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 59×44 cm 1574297
10059
296
Gombosné B. Éva (1956-): Melléképület. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft