Festmények és grafikák Tételek száma: 259
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1576570
10024
296
Bereczk jelzéssel: Falusi utca télen. Akvarell, üvegezett keretben, 18×24 cm 1576571
10025
296
Bereczk jelzéssel: Falusi utca nyáron. Akvarell, üvegezett keretben, 18×24 cm 1577046
10026
296
11000
Berény jelzéssel: Nyári esti hangulat. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 28×44 cm 1574050
10027
296
24000
Berkes jelzéssel: Sugárút. Olaj, vászon, 74×100 cm 1579922
10028
296
Berki Viola (1932-2001): Lovagkaland. Rézkarc 91/100, papír, jelzett, felcsavart, gyűrődésekkel, 34×24 cm 1561283
10029
296
Beron Gyula (1885-1971): Dombos táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 22×29 cm 1535121
10030
296
36000
Béres Jenő, (1912-1981): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, 60 x 80 cm 1575007
10031
296
Bia jelzéssel: Cirkuszi figurák. Akvarell-tus, papír, üvegezett keretben, 35×49 cm 1561201
10032
296
3800
Biai-Föglein István (1905-1974): Vízpart. Rézkarc, karton, jelzett, 24×29 cm 1579051
10033
296
Biró Ferenc (1921-2001): Virágcsendélet, olaj, vászon, üvegezett díszes fa keretben, 52,5×47,5 cm 1579055
10034
296
Biró Ferenc (1921-2001): Virágcsendélet, olaj, fa, keretben, 48×30 cm 1544929
10035
296
Bodóczky István (1943-): Csendélet IV. Olaj, vászon, jelzett, 60×70 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft