Halápy János (1893-1960): Folyópart 1955. Akvarell, papír, jelzett, üv... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/296/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~1/Halapy-Janos-1893-1960-Folyopart-1955-Akvarell-papir-jelzett-uvegezett-keretben-48C39768-~II1573524
1573524
10064
296
28000
Leírás: Halápy János (1893-1960): Folyópart 1955. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 48×68 cm
: vörös_iván