Gulyás Dénes (1927-2003): Vitorlások Balatonföldvárnál (1978-1984). Ol... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/296/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~1/Gulyas-Denes-1927-2003-Vitorlasok-Balatonfoldvarnal-1978-1984-Olaj-farost-duplan-jelz~II1574920
1574920
10060
296
80000
Leírás: Gulyás Dénes (1927-2003): Vitorlások Balatonföldvárnál (1978-1984). Olaj, farost, duplán jelzett, 70×100 cm
: vörös_iván