Festmények és grafikák Tételek száma: 291
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1429140
10036
287
Bukta Imre (1952): Szentendre, Rézkarc, papír. Jelzett, Sorszámozott 64/100. 27x19 cm Üvegezett keretben. 1456459
10037
287
Czencz jelzéssel: Női portré. Akvarell, papír, 50×34 cm 1212897
10038
287
Czinege Zsolt (1964-): Mocsaras vidék. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 51×72 cm 1463868
10039
287
Csabai jelzéssel: Tájkép kéménnyel. Olaj, falemez, 50×70 cm 1507254
10040
287
Csavlek András (1942-): Balatoni horgászok. Színes linómetszet, papír, jelzett, felcsavarva, 25×48 cm 1502616
10041
287
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Téli borozgatás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×36 cm 1502864
10042
287
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Téli pince. Rézkarc, papír, jelzett, 27×36 cm 1310280
10043
287
Deli Antal (1886-1960): Erdőszéle. Szén, papír, jelzett, 25×16 cm 1291749
10044
287
50000
Dombrovszky László (1894-1982): Délutáni séta. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 65×80 cm 1509197
10045
287
Dombrovszky Szaniszló (1928-2004) : Utca részlet alakokkal. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 65×80 cm 1508442
10046
287
Dorner jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, sérült keretben, 50×40 cm 1468273
10047
287
Egry jelzéssel: Vitorlás a tavon. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 34×44 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft