Festmények és grafikák Tételek száma: 291
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
951987
10132
287
Mermeze Nóra (1938-): Színjátszók. Linó, papír, jelzett, 23×30 cm 973293
10133
287
Mermeze Nóra (1938-): Szabadban. Linó, papír, jelzett, 23×30 cm 931439
10134
287
Mermeze Nóra (1938-): Kezdődik az előadás. Linó, papír, jelzett, 45×30 cm 1510254
10135
287
Mermeze Nóra (1938-): Egészségügy. Rézkarc, papír, Jelzett. 38x45 cm 1463987
10136
287
MIhálz jelzéssel: Női portré. Szén, papír, 44×32 cm 1510244
10137
287
Mohácsi Regős Ferenc (1917-2003): Városrészlet. (Mohács?) Filc, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. 30x36 cm 1503653
10138
287
Mözsi Szabó István (1927- ): Kácza Éva Balladája. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 28×20 cm 1501890
10139
287
14000
Nagy jelzéssel: Sárga falú ház. Olaj, karton, 37×58 cm 1472804
10140
287
Nagy jelzéssel: Portré. Szén, papír, kis szakadással, 60×43 cm 1503484
10141
287
3400
Nechánszky József (1936-): Szolnok környéki Tiszapart. Rézkarc, papír, jelzett, 25×48 cm 1506849
10142
287
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Öreg harcos. Vegyes technika, papír, jelzett, 40×30 cm 1465813
10143
287
Olšauskas O.J (?-): Hegyek. Olaj, farost, jelzett, keretben, 13×17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft