Festmények és grafikák Tételek száma: 291
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1509198
10290
287
50000
Jelzés nélkül: Színyei-Merse Mihály (?-1859). Olaj, vászon, restaurált, 60×50 cm, cca 1840 1434490
10291
287
Jelzés nélkül: Vitorlások. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 35×45 cm 1508315
10292
287
Meg nem értett férfi, erotikus karikatúra, tollrajz, papír, jelzés nélkül, 24x31 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft